Memphis PRX400.1V2
Specifications
| Specification | Details |
|---|---|
| RMS Power 4Ω | 230W x 1 |
| RMS Power 2Ω | 400W x 1 |
| RMS Power 1Ω | 600W x 1 |
| THD % 4Ω | <1% |
| Frequency Response | 10Hz–250Hz |