Memphis SE2000.1V2
Specifications
Specification Details
RMS Power @ 4Ω 220 × 1
RMS Power @ 2Ω 380 × 1
RMS Power @ 1Ω 800 × 1
Bridged / Mono Power @ 4Ω
THD% @ 4Ω <1%
Frequency Response 10Hz – 200Hz
Dimensions (L × W × H) 7.87 × 8.07 × 2
Input Range 200mV – 8V